Zestaw głośnomówiący w aucie

SEAT to marka, która dba o komfort i wygodę jazdy, nie zapominając przy tym o bezpieczeństwie zarówno kierowcy, jak i pasażerów.

Kupując nowe auto marki SEAT można zamówić szereg akcesoriów, które uprzyjemniają podróż samochodem i sprawią, że każda wycieczka stanie się niezapomnianą przygodą.

Chcesz czuć się w aucie komfortowo i bezpiecznie? Sprawdź, jakie akcesoria możesz zamówić, kupując nowy samochód marki SEAT. Wszystkie opcje i możliwości znajdziesz w wirtualnym konfiguratorze SEAT w internecie. Możesz także odwiedzić salon SEAT-a, gdzie profesjonaliści podpowiedzą ci, jakie akcesoria możesz dodać do wybranego modelu samochodu i podpowiedzą, jakiego wyboru dokonać.

SEAT – w królestwie akcesoriów samochodowych

Akcesoria to ważna rzecz. „Mała rzecz, a cieszy” – głosi obiegowe powiedzenie. Wszyscy doskonale wiemy, jak wielkie znaczenie mają nawet najprostsze drobiazgi, które ułatwiają życie i czynią je przyjemniejszym. Może to być na przykład zestaw głośnomówiący, który nie tylko ułatwia jazdę samochodem, ponieważ uwalnia ręce, które mogą spoczywać na kierownicy, ale dodatkowo podnosi poziom naszego bezpieczeństwa. Używanie telefonu, wrzucanie postów na facebooka, czy pisanie SMS-ów w trakcie jazdy może skończyć się tragicznie.

Czy używanie zestawu głośnomówiącego jest legalne?

Już od dłuższego czasu używanie telefonu komórkowego w aucie, zgodnie z przepisami polskiego prawa, jest wykroczeniem. Od tej zasady jest jednak sporo wyjątków. Po pierwsze, można rozmawiać przez telefon, jadąc samochodem, gdy aparat jest umieszczony w specjalny uchwycie, a my mamy wolne ręce i możemy przez cały czas rozmowy trzymać je na kierownicy. Po drugie, jest to dozwolone, gdy w samochodzie włączony jest zestaw głośnomówiący i, podobnie, jak w przypadku pierwszym, kierowca ma wolne ręce, które mogą spoczywać na kółku. Zarówno zestaw głośnomówiący, jak i inne akcesoria, które zabezpieczą nas przed odpowiedzialnością za wykroczenie zamówić można w salonie SEAT kupując nowe auto. Zapraszamy.

Dodaj komentarz